13.9.2012

Can't afford bling? Rent it

אנחנו שוכרים דירה

בעמק יפה בין כרמים ושדות. עומד מגדל בן חמש קומות . ומי גר במגדל?

בקומה הראשונה תרנגולת שמנה. כל היום בביתה על משכבה מתהפכת. היא כל-כך שמנה שקשה לה ללכת. בקומה השניה גרה קוקיה, כל היום היא מהלכת, עושה ביקורים ,כי בניה גרים בקינים אחרים.בקומה השלישית חתולה כושית נקייה, מגונדרת.על צוואר יש לה סרט.בקומה הרביעית גרה סנאית. בשמחה ונחת אגוזים מפצחת. ובקומה החמישית גר מר עכבר. אך לפני שבוע ארז חפציו ונסע. איש אינו יודע לאן ומדוע.כתבו דיירי המגדל שלט, תקעו מסמר מעל לדלת, וקבעו שלט בקיר: דירה להשכיר (לאה גולדברג)אנחנו שוכרים שמלת כלה לערב אחד בלבד


אנחנו שוכרים ציוד לתאורה והגברה לערב הצגה או למופע


 אנחנו אפילו שוכרים רחם
פונדקאות היא נשיאת עובר על ידי אשה שהופרתה מזרע של גבר שאינו בן זוגה עד הבאתו לעולם של תינוק, לשם מסירתו לאחר הלידה להורים מיועדים.
ב"פונדקאות מלאה" תורמת האישה הנושאת תהליך הריוני בלבד, והביצית (שאינה שלה) המופרית בזרע מוחדרת לרחמה.
מסתבר שאנחנו יכולים גם לשכור גם תכשיטים

בסרט אישה יפה,  ריצ'ארד גיר הפתיע את ג'וליה בשרשרת יהלומים מהממת.
השרשרת אולי לא הייתה שלה, אולם עצם המחווה שבענידת שרשרת היהלומים
סביב צווארה הייתה שווה את כל המאמץ.

היום ישנם יותר אמצעים להשגת תכשיטים מסוג זה- בין אם רכישתו על ידי חלוקה לתשלומים ובין אם זו האפשרות לשכור את התכשיט לאירוע או לערב. היום אין צורך בתכשיטים באלפי דולרים או שקלים כדי להשכירם לעונדים השמחים – אפשר להשכיר כל תכשיט בימינו.
על מנת להבין את היקף התופעה, מומלץ להקיש על תמונות התכשיטים ולהכנס לאתרים מהם הם לקוחים.


במהלך השנים האחרונות, לאור המוצקה הכללית שהתפשטה בעולם, צצו עסקים המשכירים אביזרי יוקרה.עסקים אלו הינם ה"צאצאים" של חנויות ביגוד ואופנה שהשכירו בגדים יצוגיים,  בגדים לאירועים וכד'.
בהאטה הכלכלית הכלל עולמית, השכרה היא תחליף  לבעלות מלאה  ובקום להיות הבעלים של... אתה יכול פשוט לקנות לכמה רגעים ושעות את החוויה.
Michele Krause, הבעלים של חברה שנקראת Bling yourself, מעידה כי מספר לקוחותיה גדל בין 20 ל-40 אחוז בשנים האחרונות והשוק של אביזרי אופנה ויוקרה (החל מתיקים ועד תכשיטים) מתפשט לאזורים אחרים בעולם: קנדה, בריטניה, דרום אפריקה ועוד.
לעסקים כאלו שני סוגי לקוחות עיקריים:
כאלו שרוצים ואינם יכולים להרשות לעצמם לנות וכאלו שיכולים להרשות לעצמם אולם מחפשים ורוצים יותר אפשרויות.
חלק מהלקוחות הופכים להיות מכורים של ממש וחוזרים ומשכירים שוב ושוב אביזרים שונים וחדשים.


גם בארץ ניתן לשכור תכשיטים ולא רק לכלות

חברת התכשיטים והיהלומים Diamonds Forever למשל,  מתמחה בהשכרת תכשיטים לאירועים.

טרנד השכרת תכשיטי היהלומים הפך בשנים האחרונות פופולארי מאוד ותפס תאוצה רבה בחו"ל (כדוגמת שחקניות בהוליווד) וכך גם  ב- Diamonds Forever.
המחיר הנוח והמגוון הרחב של התכשיטים מהווים פתרון נוח ושווה לכל כיס לכל מי שמבקשת להתהדר בתכשיט יוקרתי באירוע ספציפי. כל אחת תוכל ליהנות מתכשיט יוקרתי שתרצה לאירוע מבלי להוציא סכומי כסף גדולים.
עלות ההשכרה של התכשיטים נמוכה בהרבה מרכישתם, מה שהופך את טרנד השכרת התכשיטים לאטרקטיבי מאוד בקרב נשות ישראל.


השכרת תכשיטים זה הפתרון המושלם עבור נשים הרוצות להיראות במיטבן במצב כזה או אחר אך לא מעוניינות להשקיע את הסכום הגבוה של רכישת תכשיטי יהלום ואבני חן יקרים. אז צאו מהדירה המושכרת שלכם


עלו על הרכב השכור שלכם


ובדרך להופעה של פוליקר


היכנסו לחנות, השכירו תכשיט יפה

והרגישו מליון דולר